Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Daňové ráje

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Daňové ráje

Offshore země jsou často nazývány jako daňové ráje. Společnosti založené v daňových rájích jsou offshore splečnosti a k jejich největším výhodám patří anonymita vlastníka offshore společnosti.

Daňová optimalizace pomocí offshore společností není vhodná pro rezidenty EU a proto ani služby související s daňovou optimalizací neposkytujeme.

Seznam daňových rájů

Seychely

Seychely patří mezi nejvyužívanější offshore společnosti. Seychelská republika patří mezi tradiční daňové ráje.

Belize

Belize je poměrně nový a tedy i méně známý daňový ráj. Oproti jiným daňovým rájům nabízí ještě o něco vyšší stupeň anonymity vlastnictví.

Panama

Panama je daňovým rájem, který se využívá zejména pro registraci lodí a plavidel, ale i jiná využití jsou možná.

Britské Panenské Ostrovy

Britské Panenské Ostrovy jsou velmi známý daňnový ráj, který ale v současné době již nedokáže zajistit příliš velkou anonymitu.

USA

USA jsou velmi nenápadnou offshore zemí, která dokáže zajistit jistou míru anonymity a využívá se zejména pro holdingové účely.

Kypr

Kypr je nejvyužívanější evropský offshorový stát, jelikož umožňuje velmi významnou daňovou optimalizaci a velmi výhodné daňové podmínky.

Velká Británie

Velká Británie je k offshore zemím řazena spíše z důvodu jednoduchosti založení místní společnosti a pro využití bývalých kolonií.

Dominica

Dominica je daňovým rájem s nejvyšší možnou mírou ANONYMITY vlastníka offshore společnosti.

Daňový ráj Marshallovy ostrovy

Marshallovy ostrovy jsou jedním z nejvyhledávanějších daňových rájů zejména pro vysoký stupeň anonymity vlastnictví.

 

Aktuality
9/4
Plaťte nově pomocí QR kódu

V naší společnost se neustále snažíme najít způsoby, jak usnadnit život našim zákazníkům a zvýšit kvalitu jejich interakce s našimi službami. S potěšením oznamujeme, že jsme představili novou platební metodu pomocí QR kódu, která poskytuje našim klientům ještě větší variabilitu a komfort.

10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

Otevřít archiv aktualit