Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Naše služby

Hlavní službou, kterou poskytujeme, je zakládání, prodej a správa obchodních společností.

Vedle výše zmíněné hlavní činnosti poskytujeme také další odborné korporátní služby - poskytnutí virtuálního sídla, vyřizování změn ve společnostech a jejich zápis do OR, likvidace a odkup firem, vedení účetnictví apod.

Naše hlavní služby

Založení společnosti

Založení společnosti na klíč dle individuálních požadavků klienta. Založení společnosti s ručením omezeným a založení společnosti akciové.

Založení s.r.o.   Založení a.s.

Ready made společnosti

Prodej ready made společností s.r.o., a.s. a SE. Nečekejte na založení firmy a začněte podnikat ihned díky již předzaložené ready made společnoti.

Ready made s.r.o.   Ready made a.s.   Ready made SE

Poskytnutí sídla firmy

Sídlo firmy mít musíte, ale nemusíte ho mít na adrese, kde sídlí Vaše provozovny. Poskytneme Vám sídlo pro firmu na prestižních adresách v celé České republice. Sídlo firmy na kvalitní adrese zvýší prestiž každého podnikatele.

Offshore společnosti

Založení offshore společnosti  s Valianem je jednoduché, diskrétní a profesionální. Nabízíme založení firmy v řadě destinací, každá z nich má však jiné přednosti a hodí se proto pro jiný druh offshore služeb. 

Nominee služby   Bankovní účty

Vedení účetnictví

Společnost Valian nabízí svým klientům také profesionální účetní a daňové služby, které poskytuje ve spolupráci s renomovanou účetní kanceláří Libroten.cz s.ro. 

Trvalý pobyt

Mít adresu trvalého bydliště je povinností každého občana ČR. Nabízíme možnost poskytnutí virtuální adresy trvalého bydliště v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích nebo Liberci. 

Změny v existující společnosti

Vyřídíme pro Vás jakoukoli korporátní změnu ve Vaší společnosti a to i na dálku po celé ČR.

Prodej a odkup existujících firem

Odkoupíme Vaší nepotřebnou společnost či zajistíme její prodej.

Likvidace a zrušení společnosti

Profesionálně zlikvidujeme Vaší společnost a necháme ji vymazat z obchodního rejstříku.

Neziskové organizace

Založení, správa, změny a rušení neziskových organizací.

 

Aktuality
9/4
Plaťte nově pomocí QR kódu

V naší společnost se neustále snažíme najít způsoby, jak usnadnit život našim zákazníkům a zvýšit kvalitu jejich interakce s našimi službami. S potěšením oznamujeme, že jsme představili novou platební metodu pomocí QR kódu, která poskytuje našim klientům ještě větší variabilitu a komfort.

10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

Otevřít archiv aktualit