Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Naše služby

Hlavní službou, kterou poskytujeme, je zakládání, prodej a správa offshore společností, to je společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Vedle tohoto základního servisu nabízíme i další služby, které se zakládáním offshore společností souvisejí. Nejtypičtější z těchto offshore služeb je servis zajišťující anonymitu vlastnictví offshore společností, tzv. nominee servis, to znamená poskytování důvěryhodných a prověřených osob do statutárních orgánů offshore firem. Další velmi žádanou doplňující službou je otevírání bankovních účtů v offshore bankách.

Daňová optimalizace pomocí offshore společností není vhodná pro rezidenty EU a proto ani služby související s daňovou optimalizací neposkytujeme.

Vedle výše zmíněné hlavní činnosti dokáže Valian.cz s. r. o. poskytnout i služby v tuzemsku. Nabízíme zakládání a prodeji hotových společností s ručením omezeným, akciových společností i evropských společností a samozřejmě také poskytnutí virtuálního sídla.

Naše hlavní služby

Offshore společnosti

Založení offshore společnosti  s Valianem je jednoduché, diskrétní a profesionální. Nabízíme založení firmy v řadě destinací, každá z nich má však jiné přednosti a hodí se proto pro jiný druh offshore služeb. Všem našim klientům před zahájením procesu založení společnosti poskytneme odbornou konzultaci zahrnující podrobnou analýzu konkrétního podnikatelského případu a specifických požadavků klienta. Teprve potom si klient objedná svou službu, která bude pro něj nejvhodnější a nejlépe uspokojí jeho podnikatelské potřeby.

Nominee služby   Bankovní účty

České společnosti

Zakládáme i prodáváme společnosti s ručením omezeným – s. r. o., akciové společnosti – a. s. i evropské společnosti – SE. Veškeré formy společností od nás můžete mít založené na míru přesně podle Vašich požadavků. Pokud ale na zahájení svého podnikání spěcháte, můžete si od nás koupit hotovou, úplně novou, tzv.  ready made s. r. o., a. s. i SE, která je už zapsaná v obchodním rejstříku a nebudete čekat, až se vyřídí veškerá administrativa. Můžete začít podnikat již dnes.

Založení společnosti   Ready made společnosti

Poskytnutí sídla firmy

Sídlo firmy mít musíte, ale nemusíte ho mít na adrese, kde sídlí Vaše provozovny. Poskytneme Vám sídlo pro firmu na prestižních adresách v Praze, na Kladně, v Ostravě, Hradci, Jablonci, Liberci nebo v Brně. V ceně poskytnutí sídla jsou zahrnuty základní služby zaručující klientovu korespondenční dosažitelnost, za přípatek poskytujeme i různé další služby známé též jako služby virtuální kanceláře. Sídlo firmy na kvalitní adrese zvýší prestiž každého podnikatele.

Vedení účetnictví

Společnost Valian nabízí svým klientům také profesionální účetní a daňové služby, které poskytuje ve spolupráci s renomovanou účetní kanceláří. Zpracujeme podvojné účetnictví pro fyzické i pro právnické osoby všeho druhu – s. r. o., a. s., v. o. s., SE, společenství vlastníků jednotek nebo družstva, ale vedeme i daňovou evidenci pro fyzické osoby, tj. jednoduché účetnictví. Poskytujeme daňové poradenství a nabízíme možnosti daňové optimalizace. Pro klienty, kteří využili naši službu založení nebo prodej společnosti, máme cenové výhody.

 

Aktuality
7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

30/6
Nové sídlo v Praze 1

Nové sídlo pro firmy na Starém Městě pražském. Více informací po kliknutí na tento odkaz.

Otevřít archiv aktualit