Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby / Offshore společnosti

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Offshore společnosti

Jako offshore společnosti se zpravidla označují firmy, které byly založeny v daňovém ráji - státu (zemi), který poskytuje vysokou míru ochrany osobních údajů osob účastnících se na vedení či správě offshore firmy a osob, které tuto offshore společnost vlastní.

Jednotlivé státy, ve kterých pro Vás zakládáme offshore společnosti, naleznete na samostatné stráce daňové ráje.

Offshore společnosti se zpravidla využívají k těmto dvěma základním účelům:

  • anonymita vlastnictví a s ní spojená ochrana majetku a vlastnictví
  • zvýšení prestiže podnikání

Daňová optimalizace pomocí offshore společností není vhodná pro rezidenty EU a proto ani služby související s daňovou optimalizací neposkytujeme.

Založení offshore společnosti

Založení offshore společnosti s námi je velmi jednoduché, diskrétní a profesionální. Před samotným procesem založení je vždy nutná odborná konzultace a podrobný rozbor Vašeho podnikatelského případu a specifických požadavků.

Naše společnost až na základě této detailní konzultace a konkrétního rozboru Vašich podkladů navrhne vhodný daňový ráj pro založení Vaší nové offshore společnosti. Doba založení se pohybuje v závislosti na výběru země sídla od 2 do 4 týdnů.

Při zakládání offshore společností využíváme v rámci zvolené země sídla daňového ráje renomovaných registračních firem, specializovaných právnických společností a jiných zkušených odborníků. Tímto způsobem můžeme zajistit Vám – našim klientům – nejvyšší možnou kvalitu při založení Vaší nové offshore firmy.

Nejvíce oblíbenou strukturou je zahraniční offshore společnost jako jediný společník české obchodní společnosti, ale i další struktury jsou možné a existuje jich v závislosti na daných potřebách celá řada.

Při založení offshore společnosti jsou poskytovány tyto služby:

  • příprava a vypracování všech potřebných dokumentů nutných pro založení společnosti v dané zemi
  • legalizace a ověření veškerých podpisů a dokumentů zakladatele
  • zajištění nominee statutárních zástupců / akcionářů společnosti v dané zemi
  • zajištění sídla a obchodní adresy v dané zemi včetně poštovních služeb
  • otevření bankovního účtu u vhodného bankovního ústavu
  • překladatelské a tlumočnické služby poskytované autorizovanými překladateli a tlumočníky

Seznam dokladů a informací, které od Vás budeme potřebovat k založení offshore společnosti naleznete na samostné stánce Co od Vás budeme potřebovat k založení offshore společnosti.

Před samotným procesem založení offshore společnosti je doporučována úvodní odborná konzultace za účelem analýzy a doporučení vhodného státu pro založení offshore firmy. Tato offshore konzultace je bezplatná!

Offshore společnost si můžete pořídit i bez úvodní odborné konzultace, v takovém případě však hrozí, že offshore firma pro Vás nebude plnit řádný účel.

Pokud uvažujete o založení offshore společnosti v daňovém ráji za účelem daňové optimalizace a snížení daňové zátěže, přečtěte si pro koho se NEHODÍ využití offshore společnosti.

Další offshore služby

Nominee služby

Zajištění osob do orgánů offshore společnosti. Typicky se zajišťuje nominee jednatel či nominee akcionář. Nominee služby vedou k ještě vyšší anonymitě faktického či benefičního vlastníka offshore firmy.

 

Bankovní účty

Zřízení offshore bakovních účtů v offshore bankách. Offshore bankovnictví má největší výhodu v anonymitě osob s dispozičním právem k účtu a v možnosti vydávání anonymních platebních karet.

Správa offshore firmy

Zajištění správy offshore společnosti v dalších letech její existence. Typicky se jedná o zajištění registračního agenta, výročních zpráv, paušálních daní a poplatků, virtuálního sídla apod.

 

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

 

Aktuality
9/4
Plaťte nově pomocí QR kódu

V naší společnost se neustále snažíme najít způsoby, jak usnadnit život našim zákazníkům a zvýšit kvalitu jejich interakce s našimi službami. S potěšením oznamujeme, že jsme představili novou platební metodu pomocí QR kódu, která poskytuje našim klientům ještě větší variabilitu a komfort.

10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

Otevřít archiv aktualit