Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby / Offshore společnosti / Správa offshore firmy

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Správa offshore firmy

Offshore společnosti, které pro Vás založíme, budeme také v následujících letech pro Vás spravovat. Správa offshore společnosti v následujících letech je povinnou službou navazující na založení offshore společnosti.

Správu offshore společnosti, kterou jsme pro Vás založili v některém z daňových rájů, pro Vás budeme provádět podle Vašich pokynů. Veškeré náležitosti správy Vaší offshore společnosti jsou detailně zakotveny ve smlouvě o správě, na jejímž základě následně správa probíhá.

Správa námi zakládaných offshore společností je zpoplatněna v souladu s ceníkem našich offshore služeb. Ceny uvedené v ceníku jsou zcela transparentní.

Správa offshore společnosti zahrnuje každoročně tyto činnosti:

  • platba za registračního agenta offshore firmy (registrační agent je společností jmenovaný subjekt, který při zakládání společnosti jedná v jejím zájmu a jehož základní povinností je obvykle zajištění registrovaného sídla, získání právních dokumentů o založení a působení jako kontaktní osoba se státními úřady.)
  • platba za virtuální sídlo offshore společnosti (adresa, pod níž je offshore společnost zapsané v  obchodním rejstříku)
  • účetní závěrka a výroční zpráva (povinné jenom v některých offshore destinacích)
  • platby paušálních daní a poplatků

Případné související offshore služby jsou oceněny separátně.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit