Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby / Ready made společnosti / Ready made SE

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Ready made evropská společnost

Ready made evropská společnost – česká zkratka ES nebo E.S., mezinárodní zkratka S.E (z latinského názvu Societas Europea) je společnost, která byla vytvořena výhradně za účelem jejího prodeje koncovému zákazníkovi. Ready made evropská společnost nemá žádnou obchodní historii, je zcela bez závazků a pohledávek, má tedy 100% záruku bezdlužnosti. Ready made ES od nás má vyřízené volné živnosti. Nový majitel tedy s touto ready made SE může začít okamžitě podnikat.

Všechny ready made evropské společnosti od nás mají plně splacený základní kapitál ve výši 120.000 Euro. Základní kapitál je při převodu předáván účetně na pokladně ready made evropské akciové společnosti. Základní kapitál evropské společnosti je rozvržen na akcie, evropská společnost je někdy označována jako evropská akciová společnost.

Evropskou společnost nelze založit jako společnost na míru podobně, jako se zakládají české akciové společnosti nebo české společnosti s ručením omezeným. Zakládání evropské společnosti je velice zdlouhavý a nákladný právní proces, který navíc vyžaduje přeshraniční prvek. Ready made evropská společnost představuje nejvýhodnější způsob pořízení nové evropské akciové společnosti.

Mezi hlavní výhody ready made SE patří zejména vysoká mezinárodní prestiž celoevropsky známé právní formy a možnost přesídlení evropské společnosti do jiného státu EU.

Cena ready made SE zahrnuje:

 • Uspořádání a organizaci valné hromady a volbu nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti
 • Ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech a listinách
 • Soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
 • Vyřízení volných živností
 • Změnu sídla evropské společnosti v rámci Hlavního města Prahy
 • Garanci zápisu změny vlastníka ready made SE do obchodního rejstříku
 • Výpis z rejstříku trestů členů představenstva a dozorčí rady
 • Převod cenných papírů ready made evropské společnosti
 • Výpis z živnostenského rejstříku ready made S.E. a výpis z katastru nemovitostí
 • Přihlášení evropské společnosti k dani z příjmu
 • Garance 100% bezdlužnosti ready made SE

Počínaje dnem 30.6.2013 došlo ke změně obchodního zákoníku týkající se anonymních na majitele (na doručitele) a to konkrétně nabytím účinnosti zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností. Od tohoto dne již nově založené evropská společnost (např. ready made SE založená po tomto datu) nemůže vydat akcie na majitele v listinné formě, čímž končí anonymita majitelů těchto akcií (akcionářů Evropské akciové společnosti).

Pokud nadále chcete požívat výhod anonymity akcií ve své Evropské společnosti, doporučujeme využití našich offshore služeb.

 

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit