Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby / Vedení účetnictví

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Vedení účetnictví

Naše společnost v rámci svých služeb nabízí svým klientům také účetní a daňové služby, které poskytuje ve spolupráci s renomovanou účetní kanceláří, jejíž vysoce erudovaní specialisté s dlouhodobými zkušenostmi v oboru využívají moderní účetní a komunikační technologie (možnost vedení účetnictví online).

Všem našim klientům, kteří využijí některou z našich služeb -  založení offshore firmy, nákup české ready made společnosti či založení české společnosti na míru, poskytujeme na vedení účetnictví i daňové evidence SLEVU ve výši 10%, a to po celou dobu využívání účetních služeb.

Outsourcing účetnictví vám umožní z vašeho podnikání vytěsnit činnost, která neodpovídá core businessu. Můžete se tak lépe soustředit na důležitější aktivity, získáte vysoce kvalitní účetní outsourcing a snížíte náklady. Outsourcing mezd a účetní outsourcing zajišťuje externí účetní, která vede externí účetnictví pro více firem, je odborně školená, má všechny potřebné znalosti a zkušenosti. Pokud chcete účetní outsourcing, účetnictví bez chyb a omylů, obraťte se na Valian.cz s.r.o.

Účetnictví vedeme pro společnosti i fyzické osoby, ať už mají sídlo společnosti v Praze nebo kdekoli po celé ČR.

Zejména nabízíme tyto účetní a daňové služby:

  • vedení a zpracování účetnictví (podvojné) pro fyzické i právnické osoby (s.r.o., a.s., v.o.s., SE, SVJ - společenství vlastníků jednotek, družstva atd.)  
  • vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví)
  • služby nezávislého daňového poradce a externího auditora
  • mzdy, odměny, mzdová a personální agenda, odměny statutárních orgánů společností, pracovní cesty a benefity zaměstnanců
  • skladové hospodářství
  • daňové poradenství a daňová optimalizace
  • zastupování před orgány finanční správy, správy sociálního zabezpečení či zdravotních pojišťoven včetně jednání a příprav ke kontrolám
  • zpracování daňových přiznání k dani z příjmu, DPH, silniční dani, srážkové dani apod.
  • účetnictví s mezinárodním prvkem - konverze měn, vedení VAT, VIES

Daňové poradenství

Naši daňoví poradci jsou experti v daňovém poradenství. Náš účetní a daňový poradce se dokonale vyzná v účetnictví a daních. Pokud potřebujete zpracování daňového přiznání nebo vedení daňové evidence, neváhejte se na nás obrátit. Můžete si přát daňový audit, účetní a daňové poradenství pro podnikatele. Poradíme v oblasti vedení účetnictví plátce DPH a vedení daňové evidence plátce DPH, účetnictví a daňovém poradenství s.r.o.

Daňové poradenství také pro živnostníky (OSVČ)

Nabízíme také vedení účetnictví fyzickým osobám samostatně výdělečně činným – živnostníkům. Pokud jste živnostník a potřebujete zpracovat daňové přiznání, nabízíme vám daňové poradenství pro OSVČ. Vedení účetnictví živnostníka a vedení daňové evidence není pro živnostníka vůbec těžké, když se obrátí na profesionála - Valian.cz s.r.o.

Mzdové a skladové účetnictví

Zajistíme vám účtování mezd a mzdové účetnictví. Naše mzdová účetní se vám postará o vedení mzdové agendy, účtování mzdy a vedení mezd. Pokud potřebujete mzdové poradenství nebo někoho, kdo se vám postará o mzdy a personalistiku, obraťte se na Valian.cz s.r.o.

Pokud potřebujete vedení skladové účetní evidence pro Vaši společnost, zajistíme vám výhodné skladové účetnictví pro vaše skladové hospodářství.

Nezávazná konzultace zdarma

V případě, že máte zájem o informace ohledně využití účetních služeb, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy, popřípadě si s Vámi sjednáme nezávaznou odbornou účetní konzultaci zdarma!

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Ceník účetnictví, ceny podvojného účetnictví a daňové evidence najdete v našem ceníku vedení účetnictví. Sledujte akční nabídky vedení účetnictví a případné slevy.

 

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
9/4
Plaťte nově pomocí QR kódu

V naší společnost se neustále snažíme najít způsoby, jak usnadnit život našim zákazníkům a zvýšit kvalitu jejich interakce s našimi službami. S potěšením oznamujeme, že jsme představili novou platební metodu pomocí QR kódu, která poskytuje našim klientům ještě větší variabilitu a komfort.

10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

Otevřít archiv aktualit