Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / O nás

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás
Aktuality
9/4
Plaťte nově pomocí QR kódu

V naší společnost se neustále snažíme najít způsoby, jak usnadnit život našim zákazníkům a zvýšit kvalitu jejich interakce s našimi službami. S potěšením oznamujeme, že jsme představili novou platební metodu pomocí QR kódu, která poskytuje našim klientům ještě větší variabilitu a komfort.

10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

Otevřít archiv aktualit

O naší společnosti

Valian.cz s.r.o. je přední poradenská společnost v oblasti poskytování kompletního servisu při zakládání, prodeji a správě českých i zahraničních společností. V rámci komplexnosti nabízíme našim klientům také poskytování registračních sídel, krátkodobý pronájem zasedacích místností, vedení účetnictví a daňové poradenství.

Pomáháme našim klientům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetává nutně každý, kdo se pohybuje anebo se chce začít pohybovat v oblasti provozování obchodních společností a šetříme tím především jeho čas a peníze. Každému klientovi věnujeme komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních požadavků a potřeb.

Naší dlouhodobou vizí je být partnerem klientů, který jim maximálně usnadní zahájení a průběh podnikání a bude tak činit především kvalitně, profesionálně a rychle, s důrazem na individuální požadavky klientů a za cenově velmi výhodných podmínek.

Zákazníci, kteří využívají naše služby tak získávají svůj produkt v optimální kvalitě, komfortně, za velmi příznivou cenu a především komplexně.

I díky Vám jsme na trhu již déle než 20 let a máme tisíce spokojených zákazníků!

 

Pevně věříme, že v naší nabídce naleznete to, co hledáte, a budete s našimi službami spokojeni!