Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / O nás

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás
Aktuality
7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

30/6
Nové sídlo v Praze 1

Nové sídlo pro firmy na Starém Městě pražském. Více informací po kliknutí na tento odkaz.

Otevřít archiv aktualit

O naší společnosti

Valian.cz s.r.o. je přední poradenská společnost v oblasti poskytování kompletního servisu při zakládání offshore obchodních společností, prodeji českých společností a poskytování sídla firmy. 

Pomáháme našim klientům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetává nutně každý, kdo se pohybuje anebo se chce začít pohybovat v oblasti provozování offshore obchodních společností a šetříme tím především jeho čas a peníze. Každému klientovi věnujeme komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních požadavků a potřeb.

Naší dlouhodobou vizí je být partnerem klientů, který jim maximálně usnadní zahájení a průběh offshore podnikání a bude tak činit především kvalitně, profesionálně a rychle, s důrazem na individuální požadavky klientů a za cenově velmi výhodných podmínek.

Zákazníci, kteří využívají naše služby tak získávají svůj produkt v optimální kvalitě, komfortně, za velmi příznivou cenu a především komplexně.

Co naši klienti hledají a vyžadují

  • anonymita a ochrana vlastnictví – mnoho našich klientů se po vzoru podnikatelů a investorů z anglo-saského prostředí rozhodlo držet svůj majetek prostřednictvím offshore společností, které jim zaručí jejich plnou anonymitu a zároveň poskytují plnou právní ochranu jejich vlastnictví, možnost vyhnout se dědickým řízením
  • vynikající firemní image – v rámci vytvoření a správy nadnárodní firemní struktury - HOLDINGU - se jeví jako velmi užitečné, zapojit do této struktury i offshorovou společnost, která ji poskytne všechny výhody offshore podnikání a zároveň ji poskytne i dostatečnou firemní prestiž a vynikající podnikatelskou image nadnárodní struktury

 

Pevně věříme, že v naší nabídce naleznete to, co hledáte, a budete s našimi službami spokojeni!