Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / 10 důvodů proč s Valianem

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

10 důvodů proč s Valianem.cz

Níže Vám nabízíme 10 nejdůležitějších důvodů, proč využít offshore služeb právě naší společnosti.

 

1 Maximální informovanost klienta

Před samotným procesem založení společnosti podáváme našim klientům přesné a vyčerpávající informace, na základě kterých se mohou snáze rozhodnout pro konkrétní řešení.

2 Kvalitní služby

Při poskytování našich služeb dbáme zejména na jejich kvalitu včetně snahy o dosažení co nejvyšší kvality našich odborných konzultací a analýz.

3 Přední postavení na trhu

Na trhu korporátních služeb a zakládání společností se pohybujeme již od roku 1998 a za tu dobu jsme si vybudovali přední postavení na našem trhu.

4 Žádné skryté poplatky

Našim klientům účtujeme odměnu za naše služby na základě přehledného ceníku, který neobsahuje žádné skyté poplatky.

5 Výhodná cena

Společnosti pro Vás zakládáme za výhodné ceny, které jsou vždy uvedeny v českých korunách a jsou uvedeny jako ceny konečné bez dalšího navyšování.

6 Dlouhodobé zkušenosti

Korporátnímu servisu a zakládání firem se věnujeme již od roku 1998 a to k plné spokojenosti našich dlouhodobých klientů a partnerů.

7 Loajalita a diskrétnost

Naši klienti se na nás právem spoléhají, že zaručíme jejich plnou anonymitu a budeme vždy sledovat jejich oprávněné cíle a záměry.

8 Osobní přístup

Všem našim klientům poskytujeme osobní a individuální přístup a vždy důsledně analyzujeme jejich situaci a navrhujeme vhodná řešení na míru jejich konkrétním potřebám.

9 Rychlost poskytovaných služeb

Víme, že často potřebujete své potřeby vyřešit opravdu rychle, a proto se i my snažíme vyjít našim klientům co možná nejvíce vstříc z časového hlediska a naplánovat jejich podnikání nejen profesionálně a kvalitně, ale i v co možná nejkratším čase.

10 Kreativní přístup

K podnikatelským potřebám našich klientů přistupujeme vždy kreativně a podle jejich záměrů a cílů se snažíme navrhnout co možná nejlepší řešení.

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit