Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o českých společnostech / Chcete založit společnost?

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Chcete založit společnost a nevíte, jak na to?

Založení společnosti s ručením omezeným - s.r.o. nebo akciové společnosti - a.s. představuje v České republice formální a časově náročnou procedurou. To ale pro Vaše podnikání nemusí být překážkou.

Naše společnost je kdykoliv připravena Vám poskytnout kompletní asistenci při zakládání společnosti podle Vašich konkrétních požadavků a garantovat Vám zápis Vaší společnosti do obchodního rejstříku.

Při zakládání společnosti podle Vašich potřeb se soustřeďujeme zejména na profesionální přípravu potřebné dokumentace a na zajištění zápisu Vaší nové společnosti do obchodního rejstříku v co možná nejkratším termínu.

Máte zájem o založení společnosti? Využijte našich profesionálních služeb při založení s.r.o. nebo založení a.s.! S námi ušetříte peníze, čas i námahu, které byste vynaložili na založení společnosti vlastními silami.

Zároveň máte možnost ke každé založené společnosti využít nejvýhodnější služby poskytnutí sídla firmy nebo virtuální kanceláře.

 

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit