Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o českých společnostech / Prodej ready made společnosti před Vánoci 2013

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Prodej ready made společnosti před Vánoci 2013

Ready made společnost je společnost založená výlučně s cílem jejího dalšího prodeje koncovému klientovi. Pro naše klienty máme široký seznam hotových ready made společností s ručením omezeným, akciových společností i evropských společností. Nabízíme také společnosti, které byly založeny dříve, v minulých letech. Starší společnosti se hodí koupit např. v případě, že si jejich majitel plánuje vyjednat výhodný úvěr v bance. Starší společnosti také vzbuzují u klientů větší důvěru než společnosti čerstvě založené. Některé z našich společností jsou dokonce přihlášené jako plátci DPH. Všechny naše společnosti jsme již nechali pochopitelně zapsat do obchodního rejstříku, takže mají přidělené IČO. Bez výjimky mají své sídlo v Praze. V rámci převodu na Vaši osobu lze samozřejmě změnit sídlo firmy na libovolnou adresu v ČR i jinde. Prestižní pražské adresy firem jsou však velmi žádané, neboť atraktivní adresa je součástí firemního image, podílí se na dobrém jménu společnosti, může ovlivnit výběrová řízení, jichž se firma účastní, sníží pravděpodobnost kontrol z finančních úřadů a přináší další výhody.

Jak u nových, tak u starších ready made společností, které našim klientům nabízíme, je samozřejmostí jejich stoprocentní bezdlužnost.

Jestliže podnikatel podniká jako osoba samostatně výdělečně činná a chtěl by změnit svůj statut, má nyní jedinečnou šanci pořídit si výhodně svou vlastní společnost. Naše společnost nabízí svým klientům prodej ready made společností za výhodných podmínek. Kteroukoli ze společností, které jsou uvedeny v našem portfoliu, můžete od naší firmy zakoupit ještě letos před Vánoci a můžete začít podnikat během jediného dne.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit