Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o českých společnostech / Prodej ready made s.r.o. na poslední chvíli

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Prodej ready made s.r.o. na poslední chvíli

Naše ready made společnosti založené za účelem prodeje koncovým majitelům jsou tím pravým řešením pro podnikatele, kteří mají výborně promyšlený podnikatelský plán, ale nevlastní žádnou společnost, se kterou by mohli svůj plán začít úspěšně realizovat.

Klienti, kteří potřebují začít provozovat svou firmu co nejdříve, nechtějí se zdržovat administrativou spojenou se zakládáním firmy nebo ti, kteří si na celý byrokratický proces zakládání společnosti zkrátka netroufnou z důvodu nezkušenosti, mají nyní jedinečnou možnost pořídit si společnost již hotovou neboli ready made. Přestože nakoupí společnost až nyní, své podnikání mohou zahájit včas!

Vzhledem k tomu, že moderní firmy bojují o zákazníky především rychlostí, s jakou mu dodají své zboží nebo poskytnou své služby, je právě rychlost tím nejdůležitějším aspektem naší služby prodej ready made. Naše firma navíc nabízí svým klientům, kteří se zajímají o nákup ready made společnosti, své služby za velmi výhodnou cenu.

Seznam našich ready made firem na prodej, které nabízíme našim klientům, zahrnuje společnosti s ručením omezeným, ready made akciové společnosti nebo ready made evropské společnosti. Celý seznam průběžně aktualizujeme, jsme tedy schopni uspokojit široké spektrum zájemců.

Nabídka našich společností se skládá jednak ze společnosti všech výše zmíněných forem a dále nabízíme našim klientům také ready made společnosti s dřívějším datem vzniku, společnosti, které mají vyšší než jenom povinný minimální základní kapitál nebo i společnosti, které jsou již přihlášené jako plátci DPH. Všechny ready made společnosti, které jsou v naší nabídce, mají vyřízené volné živnosti, klienti se jejich vyřizováním nemusejí zdržovat a mohou se svou novou společností začít podnikat ihned.

Podnikatelé, kteří si u nás objednají službu prodej ready made společnosti, mají záruku, že se svou novou ready made společností mohou začít uskutečňovat svůj podnikatelský záměr ihned!

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit