Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o českých společnostech / Ready made společnost - začněte podnikat ihned!

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Ready made společnost – můžete začít podnikat ihned!

Koupě ready made společnosti je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Mezi výhody ready-made společnosti patří zejména to, že jde o již existující společnost splňující všechny zákonem stanovené podmínky: je zapsaná v obchodním rejstříku, má tedy svůj zapsaný název, sídlo, jednatele, své IČO a plně splacený základní kapitál, má 100% splacený základní kapitál, dosud nevyvíjela žádnou činnost, nemá žádné závazky, má určený předmět podnikání, registraci k dani z příjmu právnických osob atd. Je to firma, která byla založena výhradně za účelem dalšího prodeje.

Při koupi ready made společností máte na výběr podle právní formy z akciových společností, společností s ručením omezeným nebo evropských společností. Můžete se také rozhodnout pro nákup společnosti, která je v obchodním rejstříku zapsaná již delší dobu, například i v minulých letech, samozřejmě za vyšší cenu. Starší ready made společnosti jsou vhodné pro získání bankovních úvěrů, státních dotací nebo jiných půjček.

S ready made společností je možné disponovat od okamžiku konán valné hromady, kdy dojde k odvolání současného jednatele a zvolení nového. Zápis změn do obchodního rejstříku pak trvá minimálně 5 pracovních dnů.

Při koupi ready made společnosti je nejdůležitější garance bezdlužnosti a nulové obchodní historie firmy.

Naše společnost má neustále k dispozici desítky ready-made společností s.r.o., a.s. i evropských společností připravených k okamžitému prodeji. V rámci převodu ready made společnosti zajistíme organizaci první valné hromady za účelem realizace kompletních změn v prodávané společnosti (změna jednatele, společníka, sídla, předmětů podnikání, názvu apod.), vyhotovení veškerých nezbytných dokumentů a jejich revizi právníky, zajištění výpisu z rejstříku trestů a výpisu z katastru nemovitostí, ohlášení živností na živnostenském úřadě, registraci společnosti k DPH či k jiným daním, vyhotovení a podání návrhu na zápis změn společnosti v obchodním rejstříku a garanci zápisu změn provedených do obchodního rejstříku.

Pokud tedy nechcete čekat a začít podnikat okamžitě, ready made společnost je pro Vás nejlepší možností!

 

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit