Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o českých společnostech / Ready made s.r.o. nebo a.s. k Vánocům

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Ready made s.r.o. nebo a.s. k Vánocům

Pokud byste ještě před koncem roku 2013 chtěli začít podnikat, protože Váš podnikatelský plán už nesnese odklad, ale Vy zatím ještě nemáte ani svou vlastní společnost, proč byste si ji nepořídili jako vánoční dárek?

Zdá se Vám to nereálné? Pokud byste se rozhodli zakládat společnost svépomocí, možná byste to kvůli rozsáhlým administrativním nárokům na celý proces skutečně nemuseli stihnout. Jestliže ale využijete ještě před Vánoci naši službu prodej ready made společnosti, stihnete to zcela určitě a do Vánoc máte šanci stát se majitelem společnosti. S námi to zvládnete!

Naše nabídka ready-made společností obsahuje ready made společnosti s ručením omezeným, ready made akciové společnosti i ready made evropské společnosti.

Ready made společnosti s ručením omezeným z našeho porfolia mají plně splacený kapitál v dosud platné minimální výši, ale můžeme nabídnout i společnosti s vyšším základním kapitálem. Máme také k dispozici s.r.o. se starším datem vzniku. Některé z našich s.r.o. jsou dokonce přihlášené jako plátci DPH.

Zajímáte-li se o nákup ready made akciové společnosti, můžeme Vám nabídnout ready made a.s. s plně splaceným základním kapitálem ve výši 2 miliony Kč. To představuje hlavní výhodu oproti založení a.s. na míru, kdy musí podnikatel základní kapitál a.s. v určené výši splatit z vlastních finančních prostředků. Ready made akciová společnost představuje nejvýhodnější způsob, jak lze a.s. získat, je to způsob nejrychlejší a nejdostupnější.

Nové majitele akciových společností je nutno upozornit na zásadní změnu, která pro a.s. nastala 27.6.2013. K tomuto datu došlo ke změně obchodního zákona týkající se anonymních listinných akcií na majitele a to konkrétně nabytím účinnosti zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností. Od tohoto data již nově založená akciová společnost (např. při založení a.s. na klíč) nemůže vydat akcie na majitele v listinné podobě, čímž končí anonymita majitelů těchto akcií (akcionářů akciové společnosti). Případné akcie na majitele vydané před tímto datem je akciová společnost povinna změnit jejich formu nejpozději k datu 30.6.2014. Akcie na majitele sice bude možné nadále vydávat, ale pouze v zaknihované formě nebo jako akcie imobilizované, ty budou uloženy u depozitáře cenných papírů, který bude mít informaci o jejich majiteli. Další formou akcií akciových společností jsou akcie na jméno, na nichž je jejich majitel uveden svými osobními údaji.

Akciové společnosti a Evropské společnosti budou mít také od začátku roku 2014 povinnost vést vlastní webové stránky, které musejí obsahovat předepsané základní údaje o společnosti. Především půjde o název společnosti, sídlo společnosti, IČO společnosti, údaje o zápisu v obchodním rejstříku a pozvánky na valné hromady.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit