Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o českých společnostech / Výkup firem - neplátců DPH před koncem roku 2013

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Výkup firem - neplátců DPH před koncem roku 2013

Majitelům společností, které již neplní svou obchodní funkci a staly se pro ně zbytečnými, nabízí naše firma profesionální službu odkupu jejich společnosti.

Pokud patříte mezi takové podnikatele a rádi byste svou společnost prodali, můžete nám ji nabídnout. Jestliže Vaše společnost bude vyhovovat našim podmínkám odkupu, potom Vaši společnost můžeme odkoupit ještě do konce roku 2013.

Mezi naše podmínky pro společnosti, které odkupujeme, patří především podmínka naprosté bezdlužnosti, dále absolutní bezúhonnosti jejích statutárních orgánů a dále společnost nesmí být v okamžiku prodeje plátcem DPH. Všechny nabízené společnosti musí samozřejmě po celou dobu své existence řádně vést své účetnictví, oddávat řádně a včas daňová přiznání a přehledy ke zdravotnímu a sociálnímu pojištění. Firma nesměla být nikdy v minulosti plátcem spotřebních daní.

Splnění uvedených podmínek musí samozřejmě každá nabízená společnost doložit příslušnými dokumenty: Především je nutno předložit potvrzení o bezdlužnosti společnosti ze strany finančního úřadu, od správy sociálního zabezpečení a od zdravotní pojišťovny. Dále musí statutární orgán předložit výpis z rejstříku trestů.

Veškeré doklady dokumentující splnění podmínek požadujeme z důvodu zajištění naprosté oboustranné spokojenosti a bezpečnosti celé obchodní transakce výkupu.

Výkupní cenu stanovíme s ohledem na datum vzniku společnosti, tedy na datum jejího zápisu do obchodního rejstříku a na stav zakladatelských a ostatních dokumentů společnosti. Vedle výkupní ceny uhradí naše společnost také náklady spojené s převodem firmy a zápisem změn do obchodního rejstříku.

Bude-li tedy Vaše společnost vyhovovat našim podmínkám pro odkup firmy, koupíme ji od Vás ještě letos!

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit