Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o českých společnostech / Založení s.r.o na poslední chvíli

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Založení s.r.o na poslední chvíli

Rozhodli jste se založit s.r.o. ještě letos? Mnoho času už do konce roku nezbývá, ale s námi to stihnete!

Založení společnosti v ČR je poměrně náročný proces jak po administrativní stránce, tak po stránce časové. Pokud se podnikatel rozhodne pro založení firmy svépomocí, musí sepsat zakladatelskou listinu nebo společenskou smlouvu, zajistit sídlo společnosti, vyřídit si na úřadě živnosti, složit základní kapitál, podat návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku, registrovat firmu na finančním úřadě a případně i na dalších úřadech a převést peníze základního vkladu na běžný účet. Veškeré tyto činnosti mohou zabrat několik týdnů a vyžádají si nemalé finanční náklady.

Jestliže se v záležitosti založení s.r.o. obrátíte na nás, založíme Vám společnost s ručením omezeným již během 8 pracovních dnů. Do konce roku 2013 budete pohodlně schopni zahájit své podnikání pod novou společností.

Do konce roku 2013 bude nutno sice složit základní kapitál ve výši 200.000 Kč, ale pokud základní kapitál společnosti nemáte aktuálně k dispozici, můžete využít naší nabídky založení s.r.o. s naším kapitálem!

Službu založení s.r.o. nabízíme za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pokud zároveň využijete i naši službu poskytnutí sídla společnosti, zaplatíte za založení své nové společnosti pouze cenu zákonných poplatků.

Cena naší služby založení společnosti s ručením omezeným je konečná, neobsahuje žádné skryté poplatky a zahrnuje obstarání a vyplnění veškerých dokumentů, notářský zápis (zakladatelská listina či společenská smlouva - dle počtu společníků při založení s. r. o.), ověření podpisů zakladatele na všech dokumentech, výpis z trestního rejstříku jednatelů, výpis z katastru nemovitostí pro sídlo zakládané společnosti, výpis z živnostenského rejstříku nově založené společnosti, ohlášení živnostenských oprávnění spadajících do živností volných, kolky a soudní poplatky za návrh na zápis nově založené společnosti do obchodního rejstříku.

Svým klientům poskytneme stoprocentní jistotu, že zápis nové společnosti do obchodního rejstříku se uskuteční včas, veškeré právní úkony pro klienty provedeme korektně, diskrétně a zejména rychle.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit