Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o offshore společnostech / Ceny offshore společností

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Ceny offshore společností

Offshore společnosti, které naše firma zakládá, jsou prodávány za cenu zahrnující jednak veškeré administrativní poplatky a právní úkony spojené se založením společnosti, jednak také jejich následnou správu v prvním roce. Klienti si mohou zvolit mezi základním a rozšířeným rozsahem správy své nové offshore společnosti.

Ještě před založením společnosti poskytuje naše firma všem zájemcům o offshore podnikání odbornou konzultaci, v rámci níž s klientem posoudíme jeho podnikatelský záměr, důvody, které ho vedly k rozhodnutí pro podnikání v zahraničí, a na základě důkladného rozboru mu potom doporučíme ideální řešení pro jeho konkrétní potřeby. Tyto konzultace poskytujeme našim klientům zdarma.

V našem ceníku jsou uvedeny ceny založení zahraniční společnosti včetně prvního roku její správy a dále ceny správy této společnosti v dalších letech. V rámci správy offshore společnosti naše společnost vyřizuje pravidelné podávání výročních zpráv a daňových přiznání u domovských  úřadů, zařizuje sepisování a podepisování smluv, záruk a dohod, pravidelnou fakturaci a jiné úkony. Rozsah této správy se řídí individuálními požadavky klienta.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář