Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o offshore společnostech / Převod offshore společnosti

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Převod offshore společnosti

Na základě detailního rozboru Vaší situace, zvolení nejvýhodnější destinace a po odsouhlasení koncepce použití a struktury Vašeho offshore podnikání pro vás založíme offshorovou firmu.

Administrativa této společnosti bude buďto ponechána na Vás samotných a Vy dostanete do rukou hotovou firmu se vší dokumentací, anebo si firmu necháte u nás ve správě a my ji budeme pro Vás plně spravovat a vyřizovat úkony na úřadech podle vašich instrukcí. Správa společnosti v dalších letech naší firmou je však ve většině případů povinná.

Pokud firmu ponecháte v naší správě, vystavíme vám ověřenou dokumentaci k firmě a předáme v případě nominee služeb všeobecnou plnou moc na veškeré právní úkony, takže budete moci kdykoli za firmu cokoli zařídit sami nebo k tomu někoho dalšího zmocnit.

V rámci správy offshore společnosti každý rok vyřizujeme podávání výročních zpráv a daňových přiznání u domovských úřadů. Dále zařizujeme sepisování a podepisování smluv, záruk a dohod, pravidelnou fakturaci a jiné úkony, které je třeba vykonávat, aby offshore naplňoval účel, který mu zákazník určí. Rozsah této správy bude samozřejmě určen podle individuálních požadavků klienta.

Nabízíme rovněž zprostředkování kompletního právního servisu podle domovského práva offshorových společností a služby autorizovaného překladatele a tlumočníka.

Offshorové firmy lze také dále prodávat anebo do nich přidávat další osoby, pokud byste chtěli do podnikání přibrat třeba obchodní partnery.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář