Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o poskytnutí sídla / Sídlo firmy Ostrava

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Sídlo firmy Ostrava

Sídlo pro firmy, které poskytuje naše společnost v centru Ostravy, se vyplatí každému modernímu podnikateli, který se chová ekonomicky a zároveň je jeho podnikatelská činnost zaměřena přednostně na klientelu ze severomoravského regionu. Sídlo firmy na dobré adrese je samozřejmou součástí dobrého jména každé společnosti. Navíc virtuální sídlo firmy šetří provozní náklady každému podnikateli, který se rozhodne, že se o výdaje na provoz kanceláře podělí s ostatními uživateli sídla firmy. Adresa sídla pro firmy, které nabízíme v Ostravě, je ve velmi atraktivní lokalitě a služby přitom poskytujeme za příjemnou cenu. Jak se můžete přesvědčit v našem ceníku služeb, toto sídlo můžete mít už za 199 korun měsíčně, pokud zvolíte nejvýhodnější způsob platby na 3 roky.

V místě sídla fungují služby zajišťující korespondenční dostupnost klientů, což je základní předpoklad pro to, aby sídlo splňovalo své hlavní poslání. Nemovitost, v níž je umístěno sídlo pro firmy v Ostravě, nese označení jménem a identifikačním číslem každého klienta, je opatřena poštovní schránkou pro každého klienta, je zde zajištěn příjem a úschova doručené pošty. O své doručené poště je každý klient neprodleně informován e-mailem. Dále můžeme zařídit přeposílání pošty na Vámi zvolenou adresu v České republice i v zahraničí, skenování pošty a její zasílání na Váš e-mail a dokonce krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích či jednacích místností i příjem telefonních vzkazů a služby operátorky.

Další výhody tohoto sídla jsou srovnatelné s výhodami našich pražských sídel - výhodná cena i snížená pravděpodobnost kontrol ze strany finančních a správních úřadů oproti adresám v malých obcích. Navíc sídlo umístěné v opravdu atraktivní lokalitě v blízkosti Ostravské univerzity pomůže každé firmě zvýšit její prestiž.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit