Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o poskytnutí sídla / Sídlo firmy v Brně

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Sídlo firmy v Brně

Virtuální sídlo a využití virtuální kanceláře je dnes běžnou praxí pro mnoho firem. Podnikatel, který myslí ekonomicky, zváží, zda se mu vyplatí sám pro své občasné administrativní potřeby platit za pronájem fyzické kanceláře, jejího zařízení, spotřebované energie, platit telefonním operátorům za telefonické a internetové služby a platit vlastnímu sekretariátu, který využije jenom zřídka.

Daleko výhodnější pro takového podnikatele je výše uvedené náklady sdílet a tím je výrazně snížit.

Ideálním místem, kde lze využít veškerý komfort virtuální kanceláře na prestižní adrese, je naše sídlo pro firmy v Brně v ulici Příkop. Je to sídlo v samém centru Brna, sídlo, které je schopno doladit firemní image každého ambiciózního podnikatele. Toto sídlo je umístěno v moderní kancelářské budově, kde funguje recepce a ostraha objektu. Nachází se ve velmi kulturní oblasti. Nedaleko je slavné Janáčkovo divadlo, jež je součástí Národního divadla v Brně. Budova Janáčkova divadla je moderní budova obklopená parkem Koliště, byla vystavěna mezi lety 1961 a 1965. Druhé velmi slavné divadlo, které rovněž není daleko, je Divadlo Husa na provázku, divadlo, které vychovalo pro naše publikum spoustu významných herců.

Přestože toto naše sídlo je umístěno na adrese v samém centru Brna, poskytujeme je za velmi výhodnou cenu. Nejlevnější cena služby při platbě na 3 roky činí jenom 199 Kč za měsíc. Toto sídlo uspokojí všechny podnikatele, jejichž podnikání je orientováno převážně na jihomoravský region.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit