Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o poskytnutí sídla / Sídlo na prestižní adrese v Praze

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Chcete mít sídlo společnosti na prestižní adrese v Praze, Ostravě či na Praze - západ?

Mít sídlo je pro každou společnost nejen povinnost podle zákona. Sídlo je také vizitkou každé firmy a tvoří základní předpoklad pro její vysokou prestiž. Sídlo společnosti umístěné na prestižní adrese v Praze, jejím blízkém okolí nebo v Ostravě zvýší důvěryhodnost firmy a může tak podpořit její úspěch u potenciálních obchodních partnerů a klientů.

Možnost mít sídlo v místě, kde se společnost fyzicky nevyskytuje, umožnila novela občanského zákoníku v roce 2009, která byla následně potvrzena i novelou obchodního zákoníku z roku 2012.

Využitím služby poskytnutí sídla společnosti získáváte atraktivní sídlo společnosti, které si můžete nechat zapsat do obchodního rejstříku.

Naše společnost nabízí svým klientům službu poskytnutí sídla společnosti na mnoha prestižních adresách v Praze či jejím okolí. Na objektech, kde naše společnost poskytuje sídla firmám, jsou umístěny poštovní schránky a funguje v nich vyškolený sekretariát, který zajišťuje správu a evidenci příchozí pošty pro společnosti, které zde mají sídlo své firmy umístěné. Samozřejmostí je označení firmy a identifikačního čísla v rámci budovy

Mít sídlo společnosti v Praze má pro firmy řadu výhod. Tuto službu využívá stále více společností v České republice. Hlavním důvodem je často atraktivita a prestiž sídla v Praze. Mnoho společností tak zlepšuje svou image a kromě toho šetří finanční prostředky, které by vynaložily na fyzický pronájem samostatné kanceláře.

Dalším podstatným důvodem pro umístění sídla společnosti do velkého města a zvláště do Prahy je nižší pravděpodobnost kontroly z finančních úřadů než v menších městech.

Služba poskytnutí sídla se hodí zejména pro takové podnikatele, kteří nepotřebují svou vlastní fyzickou kancelář a nechtějí platit velké částky za pronájem vlastní kanceláře v Praze, jejich projekt je krátkodobý, často cestují, mají zájem na zvýšení image a prestiže své společnosti a c neposlední řadě chtějí snížit pravděpodobnost kontroly z finančních úřadů

Cena za poskytnutí sídla společnosti zahrnuje označení sídla společnosti v souladu se zákonem, poštovní schránka pro Vaši společnost, příjem a úschovu pošty doručené na sídlo firmy, informování o poště doručené na sídlo firmy e-mailem

Nepožadujeme žádné jednorázové či zřizovací poplatky při poskytnutí sídla společnosti.

Sídlo firmy v Praze již od 199,-Kč měsíčně!

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit