Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Články o poskytnutí sídla / Virtuální sídlo společnosti

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Virtuální sídlo společnosti na prestižní adrese v Praze 1, 2, 8, 9? S námi pohodlně a rychle!

Adresa sídla reprezentuje každou společnost, je její vizitkou. Sídlo společnosti umístěné na prestižní adrese v Praze nebo v Ostravě zvýší důvěryhodnost firmy a může tak podpořit její úspěch u potenciálních obchodních partnerů a klientů.

Možnost mít sídlo v místě, kde se společnost fyzicky nevyskytuje, není nic nelegálního. Umožnila to novela občanského zákoníku v roce 2009, která byla následně potvrzena i novelou obchodního zákoníku z roku 2012.

Využitím naší služby poskytnutí sídla společnosti máte možnost získat atraktivní sídlo společnosti, které si můžete nechat zapsat do obchodního rejstříku.

Naše společnost nabízí svým klientům službu poskytnutí sídla společnosti na mnoha prestižních adresách v Praze či jejím okolí.  Na objektech, kde naše společnost poskytuje sídla firmám, jsou umístěny poštovní schránky a funguje v nich vyškolený sekretariát, který zajišťuje správu a evidenci příchozí pošty pro společnosti, které zde mají sídlo své firmy umístěné. Samozřejmostí je označení firmy a identifikačního čísla v rámci budovy.

Pro pražské sídlo společnosti  se rozhoduje stále více společností v České republice, nejčastěji z důvodu vysoké atraktivity hlavního města a z ní plynoucí prestiže firem zde sídlících. Mnoho společností tak zlepšuje svou image a vedle toho šetří finanční prostředky, které by vynaložily na fyzický pronájem samostatné kanceláře.

Dalším podstatným důvodem pro umístění sídla společnosti do velkého města a zvláště do Prahy je nižší pravděpodobnost kontroly z finančních úřadů než v menších městech.

Naše služba poskytnutí sídla je vhodná zejména pro podnikatele, kteří nepotřebují svou vlastní fyzickou kancelář a nechtějí platit velké částky za pronájem vlastní kanceláře v Praze, jejich projekt je krátkodobý, často cestují, mají zájem na zvýšení image a prestiže své společnosti a c neposlední řadě chtějí snížit pravděpodobnost kontroly z finančních úřadů.

Cena služby poskytnutí sídla společnosti se liší podle zvolené adresy. V ceně je zahrnuto označení sídla společnosti v souladu se zákonem, poštovní schránka na budově, příjem a úschovu pošty doručené na sídlo firmy, informování o poště doručené na sídlo firmy e-mailem, nejsou požadovány žádné jednorázové či zřizovací poplatky při poskytnutí sídla společnosti.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit