Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Ostatní články / Rok 2013 a změny v roce 2014 u Valian.cz

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Rok 2013 a změny v roce 2014 u Valian.cz

Nabídku služeb, které naše společnost Valian.cz svým klientům poskytuje, průběžně rozšiřujeme a své klienty se rovněž snažíme průběžně informovat o všech skutečnostech, které považujeme pro jejich podnikání za relevantní. Stručné shrnutí našich služeb můžete najít níže.

Naše firma Valian.cz se po celý rok 2013 snažila pomoci Vám, klientům, ve Vašem podnikání. Váš zájem o naše služby je pro nás, pro tým Valian.cz, nedocenitelnou zpětnou vazbou a motivuje nás k dalšímu zkvalitňování naší práce pro Vás.

Hlavním oborem naší činnosti je zakládání společností v daňových rájích, přičemž beze zbytku dbáme na právní čistotu a zákonné mantinely pro nabízené služby.

Zároveň dbáme na co nejkvalitnější informování našich klientů, ať už stávajících nebo těch, kteří o našich službách teprve uvažují.

Z toho důvodu jsme na začátku roku 2013 spustili nové firemní webové stránky, které průběžně aktualizujeme, abychom Vám dali k dispozici veškeré informace, které mohou Vaše rozhodování v podnikání ovlivnit.

Zakládání společností v daňových rájích se v průběhu roku 2013 stalo ještě zajímavějším než dříve zejména z toho důvodu, že v červnu vstoupil v platnost zákon č. 134/2013 Sb., o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností a o změně dalších zákonů. Po tomto datu již nemůže žádná akciová společnost vydat akcie na majitele v listinné podobě. Končí tím anonymita majitelů těchto akcií, akcionářů akciové společnosti. Výhody anonymity akcií bude možno využívat již pouze prostřednictvím takzvané offshore společnosti, která bude registrována v některém z daňových rájů s neveřejným obchodním rejstříkem. Nejobvyklejším řešením pro skrytí vlastnictví při založení a.s. bývá offshore společnost, která vystupuje jako zakladatel a jediný akcionář akciové společnosti, přičemž tato offshore společnost je ovládána osobou, o které nemusí být ve veřejně přístupných dokumentech a rejstřících žádná zmínka.

Mezi daňové ráje, tedy mezi země, kde je jednak nižší stupeň daňového zatížení daňových poplatníků a jednak vyšší stupeň ochrany soukromí a osobních údajů podnikající osob, spadají Seychely, Belize, Svatý Vincent a Grenadiny, Panama, Britské Panenské Ostrovy, USA, Kypr nebo Velká Británie. Ve všech těchto zemích pro Vás můžeme i v letošním roce 2014 založit Vaši novou obchodní společnosti, zajistit pro Vás s tím související služby jako jsou nominee služby, založení bankovních účtů i správu firmy v následujících letech.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit