Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Ostatní články / Svěřenský fond cena

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Svěřenský fond cena

Podstata svěřenského fondu je velmi specifická, je to soubor majetku vyčleněného k plnění určitého účelu. Takto vyčleněný majetek nemá právní subjektivitu.

Legislativně je v českém právu problematika svěřenského fondu upravena zákonem č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem

Svěřenský fond vytváří zakladatel vyčleněním majetku ze svého vlastnictví. Tento vyčleněný majetek svěří správci a smlouvou nebo pořízením pro případ smrti stanoví účel svěřenského fondu. Svěřenský správce je povinen ujmout se tohoto majetku a jeho správy, majetek svěřenského fondu však se nestává jeho majetkem a není již ani majetkem zakladatelovým. Není však ani vlastnictvím osoby, které má být ze svěřenského fondu plněno.

Účel svěřenského fondu může být veřejně prospěšný, anebo soukromý.

Profineziskovky.cz je přední poradenská firma zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti neziskových organizací. Také zakládání a správa svěřenských fondů patří mezi služby, které našim klientům poskytujeme profesionálně, rychle a za velmi příznivé ceny. Každý svěřenský fond je jedinečný, proto nelze vždy předem přesně stanovit cena jeho založení. Ta se odvíjí od náročnosti konkrétních potřeb klienta.

Svěřenský fond můžeme založit za cenu od 19.900,- Kč bez DPH. V případě, že budete potřebovat provést jakoukoli změnu v zakladatelské listině Vašeho svěřenského fondu, provedeme ji pro Vás za cenu od 9.900,- Kč bez DPH. Za další právní služby pak účtujeme cenu od 1.990,- Kč za hodinu.

 

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit