Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Poradna / Využítí offshore firem / Mezinárodní obchod a služby

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Mezinárodní obchod a služby

V mezinárodním obchodě zbožím či službami je v poslední době stále oblíbenější využití offshore společností, neboť umožňuje snížení daňové zátěže a optimalizaci podnikatelských rizik.

Offshore společnosti zřízené ve vhodně zřízené jurisdikci se mohou stát dokonalým řídícím centrem pro nejrůznější obchodní transakce.

V podmínkách současné globalizace jsou snadno dostupné kvalitní logistické služby. Snadno lze řídit dopravu i skladování využíváním profesionálních spedičních a logistických firem, které samy využívají výhody poskytované zónami volného obchod, svodnými celními pásmy a celními sklady.

Možností je např. zapojení offshore společností mezi dodavatele a odběratele zboží nebo služeb a přenesení určité části zisku na tuto společnost.

Vhodnou společnost je nutno vybírat v závislosti na lokalitě, ve které se obchod realizuje, a dále s ohledem na riziko srážkových daní a ustanovení smluv o zamezení dvojího zdanění.

Nejčastěji používané daňové ráje pro mezinárodní obchod a služby

  • Kypr
  • Sv. Vincent
  • Belize
  • Seychely
  • Britské Panenské Ostrovy

Daňová optimalizace pomocí offshore společností není vhodná pro rezidenty EU a proto ani služby související s daňovou optimalizací neposkytujeme.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

7/9
Nové ceny sídla v Praze 1

Zlevnili jsme pro Vás poskytnutí sídla na prestižní adrese virtuální kanceláře Praha 1 - Křížovnická. Více zde.

Otevřít archiv aktualit