Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby / Založení společnosti

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Založení společnosti

Podnikatelé, kteří plánují založení společnosti na míru, ale nechtějí ztrácet čas obíháním úřadů, mají ideální možnost využít naši službu založení s.r.o. nebo a.s. na klíč. Novou společnost Vám založíme přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

Nejlevnější založení s.r.o. na trhu

Při založení s. r. o. na klíč budete potřebovat složit základní kapitál v minimální výši 1,- Kč na bankovní účet Vaší nově zakládané s.r.o. 

Při založení a.s. je nutné složit na účet 2.000.000,- Kč, nebo alespoň 600.000,- Kč a zbytek doplatit do 1 roku ode dne vzniku akciové společnosti.

Pokud si chcete zachovat jistou prestiž u svých obchodních partnerů, doporučujeme mít vyšší kapitál než je jeho povinné minimum, tedy 1,- Kč, pokud Vám na to chybí prostředky, využijte našich ready made společností, kde je kapitál již splacen námi. 

Než si naši službu definitivně objednáte, poskytneme Vám odbornou konzultaci, abyste získali veškeré potřebné informace a abyste se mohli kvalifikovaně rozhodnout pro přesnou strukturu své společnosti. Poradíme Vám, jak vybrat pro svou společnost jméno a sídlo, případně Vám nabídneme související službu poskytnutí virtuálního sídla pro Vaši novou společnost.

V rámci zakládání českých společností poskytujeme tyto služby  

Založení s.r.o.

Založení společnosti s ručením omezeným v České republice již dnes za 5.900 Kč bez DPH a bez nutnosti využití virtuálního sídla. 

Založení akciové společnosti

Založení akciové společnosti v České republice je náročný administrativní proces, který zpravidla podnikatelé neprovádějí svépomocí, ale obracejí se na odborné poradenské firmy.

Založení odštěpného závodu

Zakládání odštěpných závodů zahraničních právnických osob na území České republiky.

 

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
9/4
Plaťte nově pomocí QR kódu

V naší společnost se neustále snažíme najít způsoby, jak usnadnit život našim zákazníkům a zvýšit kvalitu jejich interakce s našimi službami. S potěšením oznamujeme, že jsme představili novou platební metodu pomocí QR kódu, která poskytuje našim klientům ještě větší variabilitu a komfort.

10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

Otevřít archiv aktualit