Menu
Nacházíte se zde: Valian.cz / Naše služby / Založení společnosti / Založení s.r.o.

Máte dotaz, přání či připomínku?

Kontaktujte nás

Založení s.r.o.

Založení společnosti s ručením omezeným - s.r.o. - v České republice představuje v současnosti administrativně a časově náročnou proceduru, která může trvat až dva měsíce. Pokud začínající podnikatel nemá dostatek zkušeností v jednání s úřady nebo se nechce pouštět do zakládání společnosti svépomocí, má jedinečnou možnost objednat si službu založení svého „eseróčka“ na klíč u naší společnosti a mít svou společnost založenou již během osmi pracovních dní.

Založení s.r.o. pouze za cenu správních poplatků a bez nutnosti využití našeho sídla

Naše společnost je kdykoliv připravena Vám poskytnout kompletní asistenci při zakládání společnosti podle Vašich konkrétních požadavků a garantovat Vám zápis Vaší společnosti do obchodního rejstříku.

Společnosti s.r.o. zakládáme i na dálku po celé ČR a navíc za nejlepší cenu na trhu!

V rámci asistence při zakládání společnosti se zaměřujeme především na bezchybnou a profesionální přípravu potřebné dokumentace a na zajištění zápisu Vaší společnosti do obchodního rejstříku v co možná nejkratším časovém termínu. 

Název založené společnosti s.r.o.

Název Vaší společnosti s ručením omezeným se nesmí shodovat ani být zaměnitelný s názvem jiné již existující společnosti. Existenci zamýšleného názvu společnosti si můžete ověřit v obchodním rejstříku na www.justice.cz. Název Vaší společnosti by měl taky v ideálním případě vystihovat předmět činnosti Vaší firmy nebo být něčím zajímavý, zapamatovatelný apod. Uvědomte si, že jméno firmy je součástí dojmu, který na své klienty uděláte, je to to první, co Vaši klienti zaregistrují.

Sídlo založené firmy s.r.o.

Sídlo Vaší společnosti s ručením omezeným je další důležitá součást jejího dobrého jména. Doporučujeme umístit sídlo s.r.o. do velkého města, zvýší to prestiž Vaší firmy a zároveň máte šanci na mnohem nižší pravděpodobnost finančních kontrol než v malé obci. Rozhodně nedoporučujeme nechat sídlo společnosti na Vaší vlastní adrese, je to nepohodlné pro Vaši rodinu a nepůsobí to profesionálně. V takovém případě můžete využít naši nabídku virtuálních sídel. Naopak pokud máte pronajatou vlastní kancelář, bývá zpravidla výhodné umístit sídlo zakládané s.r.o. sem.

V rámci založení společnosti s.r.o. poskytuje naše společnost následující služby:

  • vyplnění všech formulářů a vypracování potřebných dokumentů a jejich revize našimi právníky
  • notářský zápis (zakladatelská listina nebo společenská smlouva - podle počtu společníků)
  • ověření podpisů zakladatele na všech dokumentech
  • zajištění výpisu z rejstříku trestů jednatelů nutný pro vznik s.r.o.
  • zajištění výpisu z katastru nemovitostí pro sídlo zakládané společnosti
  • výpis z živnostenského rejstříku nově založené společnosti
  • ohlášení živnostenských oprávnění spadajících do živností volných
  • registrace k dani z příjmu, DPH, popřípadě k dalším daním
  • vyhotovení a podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku včetně kolků a soudních poplatků
  • garance zápisu společnosti do obchodního rejstříku

S Valianem bude pro Vás založení společnosti s ručením omezeným jednoduché a rychlé.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář

Aktuality
9/4
Plaťte nově pomocí QR kódu

V naší společnost se neustále snažíme najít způsoby, jak usnadnit život našim zákazníkům a zvýšit kvalitu jejich interakce s našimi službami. S potěšením oznamujeme, že jsme představili novou platební metodu pomocí QR kódu, která poskytuje našim klientům ještě větší variabilitu a komfort.

10/6
Letní slevy i u nás!

Nově jsme pro vás zlevnily virtuální sídla na Praze 6, v Brně a Ostravě. Nyní můžete mít sídlo místo 149 Kč již od 99 Kč! Vybrat si můžete v našem ceníku.

Otevřít archiv aktualit